Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Multimedia > Zoom Q8 v.2 i ECM-6
17-03-2016

Zoom Q8 v.2 i ECM-6 

Zoom zaprezentował drugą wersję firmware’u do kamery Q8 i kabel umożliwiający oddalenie kapsuły mikrofonu od kamery.

 

Nowy firmware rozszerza możliwości automatycznego dostosowania parametru gamma w kamerze Q8 produkcji marki Zoom. Wraz z drugą wersją otrzymujemy osiem nowych algorytmów: concert-low light, dance club, jazz club, concert hall, rehearsal studio, garage, outdoor i sunset. Nowe algorytmy wraz z dotychczasowymi, czyli auto, concert lighting i night, umożliwiają nam jeszcze lepszą rejestrację.

 

 

Producent zaprojektował również rozszerzenie ECM-6 do oddalenia używanego mikrofonu od kamery. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie w trakcie np. rejestrowania wywiadów. Rozszerzenie współpracuje nie tylko z kamerą Q8, ale i z wielościeżkowym rejestratorem F8 oraz przenośnymi H6 i H5.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)