Google Analytics
66
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Multimedia > Zoom Q2N
30-11-2016

Zoom Q2NJapoński Zoom zaprezentował przenośną kamerę z funkcją rejestrowania materiału audio w wysokiej jakości.

 

Nowa przenośna kamera Q2N marki Zoom oferuje możliwość rejestracji obrazu w jakości HD. Dzięki pokładowemu szerokokątnemu obiektywowi o polu widzenia wynoszącym 160° i wbudowanym mikrofonom pracującym układzie X–Y nadaje się świetnie do rejestracji koncertów.

 

 

Kamera, oprócz wysokiej jakości rejestracji obrazu w dowolnym oświetleniu, cechuje się studyjną jakością przetwarzania materiału audio za sprawą przetworników pracujących z próbkowaniem 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit. Stereofoniczny mikrofon oferuje poziom ciśnienia akustycznego na poziomie 120 dB, co oznacza, że muzycy bez najmniejszych problemów otrzymują możliwość rejestrowania materiału audio prosto ze sceny, nawet gdy znajdują się tam wzmacniacze gitarowe i perkusja.

 

 

Kamera Q2N została zaprojektowana tak, aby jej obsługa była jak najbardziej intuicyjna i nie wymagała przechodzenia przez menu w celu dostępu do najważniejszych funkcji oraz umożliwiała jak najdłuższą rejestrację podczas zasilania z baterii AA. 


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)