Google Analytics
64
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Multimedia > Sony VPL-CW276, VPL-CW256 i VPL-CX236
18-01-2015

Sony VPL-CW276, VPL-CW256 i VPL-CX236 

Firma Sony rozszerzyła serię projektorów z serii C o trzy nowe modele.

 

W sprzedaży pojawiły się trzy nowe projektory firmy Sony z serii C: VPL-CW276, VPL-CW256 i VPL-CX236. Projektory oparte na technologii BrightEra 3LCD zapewniają wyższą jakość obrazu, znacznie wyższą jasność, lepszą efektywność, stabilność kolorów oraz zwiększoną trwałość. Projektory charakteryzują się elastycznością instalacji, są przyjazne dla środowiska naturalnego i zapewniają niski łączny koszt utrzymania, a ich stylowe wzornictwo doskonale komponuje się z każdym wystrojem wnętrza. Możliwość zmiany osi obiektywu i zbliżenia oraz funkcje korekcji wideo ułatwiają dopasowanie każdego obrazu do ekranu, nawet w przypadku wyświetlania pod kątem. Prezentowane projektory świetnie nadają się do dużych pomieszczeń.

Projektor VPL-CX236 oferuje jasność wynoszącą 4100 lumeny i współczynnik projekcji od 1,66 do 2,41:1. Modele VPL-CW256 i VPL-CW276 cechują się zwiększoną jasnością, która wynosi 4500 i 5100 lumenów przy współczynniku projekcji od 1,32 do 1,91:1. Dodatkowo projektor VPL-CX236 pozwala na wybór jednego z trzech trybów jasności, aby operator mógł ją dostosować do własnych preferencji. Jeden z trybów pozwala na zmniejszenie zużycia energii i wydłużenie pracy lamp do 5000 godzin.

W nowych projektorach zredukowano poziom hałasu, dzięki zastosowaniu nowych wentylatorów. Znajdziemy w nich również dwa porty HDMI.


PRODUCENT: Sony - pro.sony.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Sony UWP-D

Zestaw bezprzewodowy Sony UWP-D12 jest przeznaczony do współpracy cyfrowymi lustrzankami oraz kamerami przenośnymi.

Sony DWZ-M50

Sony DWZ-M50 jest cyfrowym zestawem bezprzewodowym dla wokalistów, zoptymalizowanym pod kątem koncertów muzyków i zespołów. Przede wszystkim należy pochwalić producenta za dobre brzmienie oraz wysoką jakość transmisji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)