Google Analytics
116
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Multimedia > Relacart AR
23-03-2016

Relacart AR 

Firma Relacart wychodzi naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na bezprzewodowe systemy mobilne i prezentuje profesjonalne rozwiązanie do transmisji dźwięku do kamer, lustrzanek i aparatów z możliwością nagrywania filmów.

 

System stworzony przez Relacart składa się z nadajnika doręcznego AR1 lub nadajnika bodypack AR2 wraz z mikrofonem lavalier i odbiornika AR5. Urządzenia skonstruowane są z wytrzymałego metalu i mają ergonomiczny kształt. W zestawie stabilny uchwyt montażowy do kamery na odbiornik, kabel połączeniowy stereo do kamery oraz zgrabny i sztywny futerał.

System działa w paśmie UHF i technologii antena diversity, dzięki czemu transmisja dźwięku jest odporna na interferencje i zakłócenia. Zestaw AR wyróżnia się bardzo długim czasem pracy na bateriach (do 12 godzin na dwóch AA) i dalekim zasięgiem – do 100 m. Odbiornik ma możliwość automatycznego wyszukania wolnej częstotliwości pracy i synchronizacji z nadajnikiem.

Używanie systemu jest bardzo intuicyjne, a swoimi parametrami AR konkuruje z topowymi urządzeniami tego typu.


PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR: Linearic - www.akustyk.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Relacart AR

Podczas kilkudniowego użytkowania zestawu AR odniosłem bardzo pozytywne wrażenia. Solidne wykonanie, prosta obsługa, wysoka jakość transmisji radiowej oraz czas pracy na baterii sprawiają, że może być on dobrą alternatywą dla nierzadko droższych urządzeń konkurencji.

Relacart HR-30S

Relacart HR-30S oferuje dobre brzmienie, niezawodność działania i nienaganne wykonanie. Duży plus za praktyczne funkcje i prostą obsługę z poziomu sprzętowego, choć dużo większe możliwości daje specjalne oprogramowanie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)