Google Analytics
44
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Multimedia > Datapath VisionLC
25-07-2017

Datapath VisionLC 

Jeśli potrzebujemy wydajnych kart, które umożliwią na przechwytywanie wideo, to Datapath ma dla nas interesujące rozwiązanie.

 

Lider rozwiązań wizualnych, Datapath, zaprezentował nową serię profesjonalnych kart przechwytujących wideo – VisionLC. Seria VisionLC jest odpowiedzią na zapotrzebowanie branży eventowej na ekonomiczne, kompaktowe karty zapewniające przechwytywanie wideo w wysokiej rozdzielczości. Karty zoptymalizowane zostały do użytku w niewielkich przedsięwzięciach, które wymagają niskiego opóźnienia podczas przechwytywania wideo w szerokim zakresie formatów. Bogate w funkcje, karty na PCI-e, zaprojektowane zostały tak, aby zapewnić użytkownikom przechwytywanie wideo w wysokiej rozdzielczości w atrakcyjnej cenie, wspierając w tym procesie technologie DirectShow i Media Foundation oraz wszystkie popularne kodeki.

Podstawą nowych kart jest architektura LiveStream: Capture (LC) firmy Datapath, która umożliwia potężne przetwarzanie w czasie rzeczywistym i dostarczanie przechwyconych filmów bezpośrednio na procesor lub kartę graficzną. Seria VisionLC obsługuje konwersję przestrzeni barwnej i skalowanie, oferując możliwość efektywnego przesyłania sygnałów wideo w odpowiednim formacie do renderowania lub kodowania. Nowe karty natywnie obsługują 32, 24, 16 i 12 bit YUV, a także formaty RGB.


PRODUCENT: Datapath - www.datapath.co.uk

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Datapath FX4

Datapath FX4 to bardzo prosty w obsłudze procesor, a jednocześnie profesjonalne narzędzie obsługujące duże rozdzielczości z jeszcze prostszym, ale przy tym bardzo szybkim pod względem konfiguracji interfejsem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)