Google Analytics
180
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Systemy antenowe od Relacart
20-08-2015

Systemy antenowe od RelacartFirma Relacart ma w ofercie dystrybutor antenowy ułatwiający instalację kilku odbiorników w jednym miejscu i aktywne anteny zewnętrzne zapewniające zasięg powyżej 100 m.

 

 

Relacart R-14D, czyli dystrybutor antenowy pracujący w paśmie 600–800 MHz, ma dwa wejścia na anteny A i B i osiem wyjść do podłączenia czterech odbiorników. W razie potrzeby użycia większej liczby zestawów bezprzewodowych można podłączyć wyjście jednego do wejścia następnego dystrybutora. Urządzenie działa z antenami aktywnymi oraz pasywnymi. Każde z wejść antenowych ma zasilacz antenowy 8V/150mA.

R-14D ma cztery gniazda zasilania 12 V/800 mA, do podłączenia czterech odbiorników bezprzewodowych. Każde wyjście zasilania ma wbudowany system minimalizacji interferencji elektromagnetycznych.

 

W razie potrzeby zwiększenia zasięgu mikrofonów bezprzewodowych Relacart oferuje dwa rozwiązania anten zewnętrznych. R-20U to antena kierunkowa z zyskiem energetycznym 7 dBi. Jest to dyskretnie wyglądająca puszka o wymiarach 21 × 18 cm, którą można zainstalować na stałe na ścianie lub na statywie. R-20U współpracuje ze wzmacniaczem sygnału R-20A, który zapewnia wzmocnienie 15 dB. Oba urządzenia można zamontować razem na zgrabnym uchwycie dołączonym do zestawu.

 

Drugim rozwiązaniem jest aktywna antena kierunkowa R-22AU z zyskiem energetycznym 6 dBi i możliwością przełączenia wzmocnienia aktywnego 5 dB lub 13 dB. Anteny montowane na statywie nadają się idealnie na estradę i gwarantują nieprzerwany zasięg w trudnych warunkach dla łączności bezprzewodowej.


PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR: Linearic - www.akustyk.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Relacart AR

Podczas kilkudniowego użytkowania zestawu AR odniosłem bardzo pozytywne wrażenia. Solidne wykonanie, prosta obsługa, wysoka jakość transmisji radiowej oraz czas pracy na baterii sprawiają, że może być on dobrą alternatywą dla nierzadko droższych urządzeń konkurencji.

Relacart HR-30S

Relacart HR-30S oferuje dobre brzmienie, niezawodność działania i nienaganne wykonanie. Duży plus za praktyczne funkcje i prostą obsługę z poziomu sprzętowego, choć dużo większe możliwości daje specjalne oprogramowanie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)