Google Analytics
60
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> System Vertical Array marki Dynacord w kościele
06-06-2016

System Vertical Array marki Dynacord w kościele 

W Parafii Braci Chrystusowych zainstalowano system Vertical Array marki Dynacord.

 

Parafia Braci Chrystusowych, mieszcząca się niemieckim mieście Wolfsburg, zdecydowała się na instalację systemu Vertical Array marki Dynacord. W skład zestawu wchodzą moduły TS 400 i TS 200, subwoofer PSE oraz procesor głośnikowy DSP 600 zapewniający optymalną kontrolę i dający możliwość wprowadzenia niezbędnych korekt. W obiekcie wykorzystano również z kompaktowego głośnika ZXA1 produkcji Electro-Voice.

W trudnych warunkach akustycznych, jakim jest miejsce sakralne, prezentowany system Dynacord sprawdził się idealnie. Dzięki zastosowaniu zestawów Vertical Array  inżynierom udało się pokryć równomiernie dźwiękiem dużą powierzchnię i zapanować nad pogłosem w zadowalającym stopniu.


PRODUCENT: Dynacord - www.dynacord.com

DYSTRYBUTOR: Tommex - www.tommex.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM


TESTY


Dynacord L3600FD

L3600FD to kawał przyzwoitego, porządnego sprzętu. Wzmacniacz jest naprawdę solidnie i schludnie zmontowany, wewnątrz panuje wzorowy porządek, a wykończenie i działanie całości nie pozostawia nic do życzenia.

Dynacord PM 502

PM 502 to najnowszy i zarazem najmniejszy powermikser w ofercie Dynacorda. Jak zapewnia producent, jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do stałych instalacji nagłośnieniowych w klubach, salach konferencyjnych, aulach uczelnianych, hotelach, barach czy też kościołach.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)