Google Analytics
96
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Statywy amerykańskiej marki Hamilton
16-06-2014

Statywy amerykańskiej marki Hamilton 

Nowa dostawa statywów amerykańskiej marki Hamilton już w SoundTrade!

 

Marka Hamilton Stands powstała w 1883 roku, w mieście Hamilton, w stanie Ohio. Będąc jedną z najstarszych marek w branży instrumentów muzycznych w USA, wprowadziła na rynek szereg opatentowanych przez siebie rozwiązań, które przez ponad 130 lat stanowią niezmienny synonim jakości i trwałości.

 

 

W dostawie, zupełnie nowe statywy mikrofonowe z serii Stage Pro wyposażone w system regulacji E-Trigger. Ten specjalny uchwyt, umożliwia ustawianie wysokości statywu jedną ręką. Jeszcze nigdy zmiana wysokości statywu nie była tak prosta. E-Trigger skutecznie zastępuje tradycyjne, niewygodne rozwiązania, znacząco ułatwiając regulację wysokości.

 

KB240M - statyw mikrofonowy prosty, z odlewaną podstawą, regulacja wysokości E-Trigger, wysokość 100-160 cm, kolor czarny.

Detal brutto 146,-

 

KB241M - statyw mikrofonowy prosty, podstawa trójnożna, regulacja wysokości E-Trigger, wysokość 100-170 cm, kolor czarny.

Detal brutto 122,-

 

KB241M - statyw mikrofonowy łamany, podstawa trójnożna, regulacja wysokości E-Trigger, wysokość 100-170 cm, kolor czarny.

Detal brutto 153,-

 

Wypróbuj jedną z trzech nowości renomowanej marki Hamilton Stands!


PRODUCENT: Hamilton Stands - www.hamiltonstands.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Hamilton Stands System X KB7700K

Hamilton KB7700K jest uniwersalnym statywem, który sprawdzi się w studiu i na scenie. W czasie transportu zajmie bardzo mało miejsca, mimo swoich możliwości. Spowodowane jest to tym, że skrzydła, jak i nóżki składamy do pionu niezależnie, a następnie zsuwamy.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)