Google Analytics
88
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Relacart IMIC-2
19-11-2015

Relacart IMIC-2Firma Relacart co chwilę zaskakuje nowościami. Tym razem jest to prosty, poręczny i wielofunkcyjny system bezprzewodowy. Główną cechą sprzętu jest prostota użytkowania, więc jest to idealna propozycja dla szkół i uniwersytetów.

Relacart IMIC-2 to dwukanałowy cyfrowy system bezprzewodowy pracujący w paśmie 2,4 GHz. W zestawie dostajemy dwa zgrabne i lekkie mikrofony, odbiornik wielkości standardowego routera, dwie ładowarki typu USB i dwa pokrowce skórzane.

Mikrofony synchronizują się z odbiornikiem automatycznie po włączeniu, jeżeli znajdują się w polu widzenia. Na samym nadajniku znajdziemy przyciski włączania, dodatkowej synchronizacji (gdy mikrofon utraci zasięg), kontroli głośności i wyciszenia. Sam nadajnik ma również wejście mini-jack na zewnętrzny mikrofon typu lavalier lub odtwarzacz mp3 czy telefon. Wyświetlacz nadajnika pokazuje informacje takie jak siła sygnału, stan baterii i ustawiona głośność. Odbiornik ma osobne wyjścia na duży jack z regulacją głośności bądź wyjście zmiksowane.

Relacart przygotował produkt zaprojektowany, aby spełnić wymagania szkół i uniwersytetów. Przejrzyste brzmienie i intuicyjność to główne zalety systemu. Dzięki możliwości podłączenia dodatkowego źródła dźwięku do nadajnika dostajemy sprzęt z szerokim spektrum zastosowań.


PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR: Linearic - www.akustyk.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Relacart AR

Podczas kilkudniowego użytkowania zestawu AR odniosłem bardzo pozytywne wrażenia. Solidne wykonanie, prosta obsługa, wysoka jakość transmisji radiowej oraz czas pracy na baterii sprawiają, że może być on dobrą alternatywą dla nierzadko droższych urządzeń konkurencji.

Relacart HR-30S

Relacart HR-30S oferuje dobre brzmienie, niezawodność działania i nienaganne wykonanie. Duży plus za praktyczne funkcje i prostą obsługę z poziomu sprzętowego, choć dużo większe możliwości daje specjalne oprogramowanie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)