Google Analytics
100
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Relacart CDN-256
26-08-2016

Relacart CDN-256 

Relacart zaprezentował nowy, cyfrowy system konferencyjny oparty na Dante.

 

Relacart CDN-256 jest systemem konferencyjnym bazującym na wielokanałowym przesyłaniu nieskompresowanego sygnału audio przez Dante z zerową latencją i pełną synchronizacją. System konferencyjny zmniejsza koszty do minimum, ponieważ wszystkie dane transmitowane są przez pojedynczy kabel Ethernet, a routing odbywa się na drodze programowej, wykorzystując w tym celu oprogramowanie Dante Controller.

 

 

Mózgiem systemu jest jednostka centralna CDN-256M, do której możliwe jest podłączenie do dwustu pięćdziesięciu sześciu jednostek mówcy (CDN256D) i prowadzącego (CDN256C), przy czym cztery urządzenia mogą działać równolegle.

 

Cyfrowy sygnał audio, dane kontrolne i inne niezbędne do poprawnego działania dane współdziałają w jednej sieci bez konieczności ustawiania limitów transmisji, wykorzystując pełną przepustowość, i inteligentnie ją dostosowują, aby nie pojawiły się jakiekolwiek zaniki mowy.

Dla przykładu prezentowany system konferencyjny może zostać dodany do istniejącej sieci jako urządzenie komunikujące się przez protokół TCP/IP, a rozmowy mogą zostać zarejestrowane w komputerowym edytorze audio.

 

Przeczytasz to również w magazynie AVIntegracje​


PRODUCENT: Relacart - www.relacart.com

DYSTRYBUTOR: Linearic - www.akustyk.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Relacart AR

Podczas kilkudniowego użytkowania zestawu AR odniosłem bardzo pozytywne wrażenia. Solidne wykonanie, prosta obsługa, wysoka jakość transmisji radiowej oraz czas pracy na baterii sprawiają, że może być on dobrą alternatywą dla nierzadko droższych urządzeń konkurencji.

Relacart HR-30S

Relacart HR-30S oferuje dobre brzmienie, niezawodność działania i nienaganne wykonanie. Duży plus za praktyczne funkcje i prostą obsługę z poziomu sprzętowego, choć dużo większe możliwości daje specjalne oprogramowanie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)