Google Analytics
198
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Nagłośnienie baru Weles
04-03-2015

Nagłośnienie baru Weles 

Weles jest nowym i już bardzo popularnym warszawskim drink barem. To niezwykle klimatyczne miejsce wymagało odpowiedniego systemu nagłośnienia.

 

 

Pomieszczenie z głównym barem i DJ-ka wyposażone zostały w cztery wysokiej jakości kolumny głośnikowe JBL AC15 oraz dwa kompaktowe subwoofery JBL SB2. Nagłośnienie małego baru zapewniają cztery instalacyjne JBL Control 25AV. W łazienkach i toaletach zainstalowane zostały głośniki instalacyjne JBL Control 23T oraz satelity Control 52.

 

 

Poszczególne strefy zarządzane są procesorami BSS BLU50 oraz konfigurowalnym sterownikiem ściennym, z zapisanymi gotowymi presetami dla różnego rodzaju imprez. Wzmacniacze to Crown XLS DriveCore oraz ekonomiczne (EnergyStar) i ekologiczne (GreenEDGE) JBL Commercial.

 


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


JBL VMA 160

JBL VMA 160 to dobra propozycja dla niedużych obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, restauracji, barów i sal konferencyjnych, gdzie z pewnością podoła postawionym przed nim zadaniom i stanie się niezawodnym punktem każdej instalacji.

JBL PRX 815W

Wyciągając głośniki PRX 815W z pudełka, nie miałem pojęcia o tym, jaka siła drzemie w technologii zawartej wewnątrz. Od teraz już głośnik to nie tylko ostatni punkt łańcucha, który tylko wypluwa to, co z bólem stworzyliśmy wcześniej, a kolejny etap kształtowania brzmienia, dopasowywania go do warunków otoczenia i ostatecznego szlifu miksu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)