Google Analytics
224
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Mogami 3306 Cat5e
30-01-2015

Mogami 3306 Cat5eFirma Mogami zaprezentowała nową skrętkę Cat5e, która otrzymała aprobatę firmy Yamaha Commercial Audio.

 

Kabel koncentryczny MOGAMI 3306 Cat5e przeznaczony jest do profesjonalnego użytku scenicznego i audycji prowadzonych na żywo. W tego typu przedsięwzięciach nie może być mowy o kompromisach, dlatego zanim nowa skrętka weszła do produkcji przeszła testy i pomiary jakości transmisji na długości 105 m, a po pozytywnym ich zakończeniu otrzymała aprobatę firmy Yamaha Commercial Audio.

 

Skrętka MOGAMI 3306 o średnicy 9,2 mm zakończona jest metalowymi złączami RJ45 Telegärtner, które wyposażone są w osłonę przeciwpyłową. Całe złącze zabezpieczone jest dodatkowo kołnierzem, który chroni złącze przed urwaniem i pyłem podczas zwijania. Przewód nawinięty jest na trwały i mocny bęben kablowy niemieckiej firmy HEDI.


PRODUCENT: Mogami - www.mogami.pl

DYSTRYBUTOR: PAteam - www.pateam.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mogami Reference i Professional

Przewody mikrofonowe i studyjne wyróżniają się wysokimi parametrami pracy, gwarantuje znakomitą reprodukcję sygnału audio i zalecany jest do wielu aplikacji, zarówno w studiu, jak i na scenie.

Mogami Japońskie kable

Przewody Mogami serii Reference to przewody najwyższej klasy. Oferują całkowicie naturalną, transparentną i niczym niezniekształconą barwę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)