Google Analytics
44
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Konsbud Audio w Ministerstwie Zdrowia
28-01-2016

Konsbud Audio w Ministerstwie Zdrowia 

Konsbud Audio wykonał instalację systemu dźwiękowego w Ministerstwie Zdrowia.

 

Z przyjemnością informujemy, że firma Konsbud Audio wykonała instalację systemu dźwiękowego w Ministerstwie Zdrowia, które mieści się w pięknym Pałacu Paca-Radziwiłłów przy ul. Miodowej w Warszawie. Instalacji dokonano w sali kasetonowej i sali kolumnowej.

 

 

Sala kasetonowa jest przeznaczona do konferencji i spotkań z dziennikarzami. W mobilnych skrzyniach zainstalowano systemy bezprzewodowe, a na mównicach z pulpitami dodatkowo mikrofony przewodowe firmy Audio-Technica. Sygnały audio są zarządzane przez procesor dźwięku Biamp TesiraFORTE CI. W sali kolumnowej również dokonano instalacji opartej na systemach firmy Audio-Technica. Zainstalowano mikrofony przewodowe oraz systemy bezprzewodowe. Sala została wyposażona także w system sterowania Biamp TEC-1. Urządzenia marki Biamp wybrano ze względu na szeroki zakres funkcji oraz ich niezawodność.


PRODUCENT: Audio-Technica - eu.audio-technica.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Audio-Technica ATM 350a

ATM350 to jeden z mikrofonów, który najczęściej gości w riderach, szczególnie przy okazji obecnych tam wpisów dotyczących instrumentów dętych lub smyczkowych. Jego zastosowanie jest jednak o wiele szersze, szczególnie teraz, gdy na rynku dostępny jest najnowszy model ATM 350a.

Audio-Technica BP894-TH

Teatry, telewizja, scena czy sale konferencyjne – wszędzie tam możemy spotkać mikrofony nagłowne. Podstawowe cechy, jakie powinny spełniać poza dobrym brzmieniem, to niezawodność, wygoda, dyskrecja i niska masa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Audio-Technica, która – bazując na swoim ogromny doświadczeniu – stworzyła nowy mikrofon, który być może nie zrewolucjonizuje rynku, ale może ustanowić nowy standard wśród najczęściej wybieranych modeli.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)