Google Analytics
36
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > JBL Pro VLA Compact
09-02-2018

JBL Pro VLA Compact 

W trakcie ISE2018 JBL Pro zaprezentował system liniowy do zastosowań instalacyjnych.

 

Seria VLA Compact składa się dwóch modułów szerokopasmowych i subwoofera. Moduły szerokopasmowe oparte zostały na dwóch wooferach 2210H (Differential Drive) o średnicy 10” i 3” cewką  oraz trzech driverach D2415K z 1,5” cewką oferując pokrycie 65° (model VLA-C265) lub 100° (VLA-C2100). Producent zaprezentował również dedykowany subwoofer (VLA-C215S) zawierający dwa, 15” głośniki niskotonowe 2267H z 4” cewką wykonane w technologii Differential Drive.

 

 

System powstał z myślą o miejscach, gdzie najważniejsze jest zachowanie kompaktowych rozmiarów nagłośnienia, bez kompromisów pod względem jakości przetwarzania, a oparcie nowej serii na doświadczeniach i technologii systemu liniowego VLA – gwarantuje to.


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


JBL VMA 160

JBL VMA 160 to dobra propozycja dla niedużych obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, restauracji, barów i sal konferencyjnych, gdzie z pewnością podoła postawionym przed nim zadaniom i stanie się niezawodnym punktem każdej instalacji.

JBL PRX 815W

Wyciągając głośniki PRX 815W z pudełka, nie miałem pojęcia o tym, jaka siła drzemie w technologii zawartej wewnątrz. Od teraz już głośnik to nie tylko ostatni punkt łańcucha, który tylko wypluwa to, co z bólem stworzyliśmy wcześniej, a kolejny etap kształtowania brzmienia, dopasowywania go do warunków otoczenia i ostatecznego szlifu miksu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)