Google Analytics
100
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > JBL Intellivox HP-DS170
03-08-2016

JBL Intellivox HP-DS170Na polskim rynku pojawiła się nowa kolumna głośnikowa marki JBL Pro.

 

HP-DS170 został zaprojektowany, by sprostać zadaniu nagłośnienia pomieszczeń o trudnej akustyce. W tym celu producent wyposażył kolumnę w technologię Digital Directivity Synthesis i (w prezentowanym modelu) pokładowy procesor efektów. Kolumna może zostać umieszczona w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu, dzięki szczelności IP55.

Intellivox HP-DS170 świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym pogłosie, gdzie zrozumiałość mowy jest kluczowym czynnikiem przy wyborze nagłośnienia. Pojedyncza kolumna umożliwia uzyskanie SPL na poziomie 106 dB i pokrycia w poziomie wynoszącym 100° w pomieszczeniu, którego długość to 30 m. W prezentowanym modelu na długości 1,7 m znajdziemy dziesięć głośników o średnicy 6,5'' oraz dwa koaksjalne drivery kompresyjne o średnicy 1''. Głośniki napędzane są wzmacniaczem pracującym w klasie D.

 

Przeczytasz to również w magazynie AVIntegracje


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


JBL VMA 160

JBL VMA 160 to dobra propozycja dla niedużych obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, restauracji, barów i sal konferencyjnych, gdzie z pewnością podoła postawionym przed nim zadaniom i stanie się niezawodnym punktem każdej instalacji.

JBL PRX 815W

Wyciągając głośniki PRX 815W z pudełka, nie miałem pojęcia o tym, jaka siła drzemie w technologii zawartej wewnątrz. Od teraz już głośnik to nie tylko ostatni punkt łańcucha, który tylko wypluwa to, co z bólem stworzyliśmy wcześniej, a kolejny etap kształtowania brzmienia, dopasowywania go do warunków otoczenia i ostatecznego szlifu miksu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)