Google Analytics
96
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Ecler CA120
19-03-2015

Ecler CA120 

Na targach ISE 2015 został zaprezentowany nowy produkt hiszpańskiego producenta systemów nagłośnieniowych do obiektów komercyjnych, Ecler CA120.

 

Projektanci Eclera, zmotywowani sukcesem wzmacniacza CA40, stworzyli miniaturowe urządzenie do instalacji w salach konferencyjnych, gdzie niekoniecznie jest miejsce na szafę rack na system audio. Dzięki kompaktowym wymiarom i uchwytom instalacyjnym urządzenie można zainstalować w niemalże dowolnym miejscu – pod stołem prezentacyjnym, w meblu, na suficie podwieszonym, pod projektorem itp. Mowa tu o wzmacniaczu CA120, który oprócz wyjść na linie głośnikowe (2 × 60W @ 4Ω) ma dwa wejścia liniowe oraz jedno mikrofonowo-liniowe. CA120 jest konfigurowalny z poziomu dedykowanego oprogramowania EclerCOMM Manager przy wykorzystaniu wejścia RS232 w urządzeniu. Dzięki standardowi RS232 produkt może być także użytkowany w instalacjach, gdzie kontrolę nad systemem AV przejmują systemy centralnego sterowania.

 

 

W ciągu dwóch miesięcy ma być także dostępna wersja przystosowana do pracy w instalacjach 100 V, co umożliwi wykorzystanie produktu w większych pomieszczeniach wymagających instalacji wielu kolumn głośnikowych.


PRODUCENT: Ecler - www.ecler.com

DYSTRYBUTOR: Phono Media - www.phonomedia.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Ecler Mimo-88

Mimo-88 jest flagową matrycą w ofercie firmy Ecler. Mamy tu do czynienia z urządzeniem, które wykracza poza funkcje krosowania sygnału. Prezentowany produkt znajdzie zastosowanie w wielu przedsięwzięciach, w których liczy się niezawodność, jakość, dodatkowe funkcje, prostota obsługi oraz możliwość zdalnego zarządzania. Wraz z cyfrową matrycą, do testów otrzymaliśmy panel ścienny WPmSCREEN umożliwiający sterowanie wybranymi przez nas parametrami matrycy.

Ecler NZA4-70PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)