Google Analytics
98
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Bose PowerShare i ControlCenter
20-06-2016

Bose PowerShare i ControlCenter 

Bose na InfoComm 2016 zaprezentował nową linię wzmacniaczy instalacyjnych PowerShare oraz kontrolery stref ControlCenter.

 

Nową serię tworzą końcówki mocy PS 602 i PS604, które oferują dwa lub cztery kanały, oraz model przenośny – dwukanałowy wzmacniacz PS602P. Niezależnie od modelu maksymalna dostępna moc to 600 W. Końcówki umożliwią zasilenie nagłośnienia z linii niskoimpedancyjnych, jak i 100 V, dzięki czemu możemy je zastosować w różnych instalacjach i zaadaptować w już istniejących. Dodatkowym ułatwieniem jest zdolność do dowolnego podziału mocy pomiędzy kanałami – od 0 do 600 W. Pokładowy procesor DSP umożliwia zaawansowaną konfigurację głośników z poziomu tylnego panelu lub oprogramowania, a kontrolery z serii ControlCenter – zdalne zarządzanie strefami. Niwelują tym samym potrzebę instalacji dodatkowych procesorów sygnałowych w obiekcie, a dzięki technologii PowerMatch gwarantują najwyższą wydajność oraz niezawodność. Zastosowanie technologii zapoczątkowanej w końcówkach mocy Bose PowerMatch wzbogaciło serię PowerShare o system Dual Feedback Loop, który znacznie zwiększa niezawodność całej instalacji poprzez ciągłe monitorowanie napięcia i prądu dostarczanego na głośniki, dzięki czemu unikniemy niepożądanego przeciążenia. Kombinacja ta zapewnia lepszą liniowość i mniejsze zniekształcenia, chroniąc dodatkowo głośniki.

Seria kontrolerów stref składa się z trzech modeli: przeznaczonych do wzmacniaczy PowerShare ControlCenter CC-1 umożliwiających kontrolę głośności w danej strefie oraz przeznaczonych do procesorów ESP i wzmacniaczy FreeSpace modeli ControlCenter CC-2, które odpowiadają za zmianę głośności i wybór jednego z dwóch źródeł sygnału audio. Trzeci z kolei – ControlCenter CC-3 – pozwala zmieniać głośność oraz wybierać sygnały audio pochodzące z aż czterech źródeł

Kontrolery będą dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym. Nowe końcówki i kontrolery pojawią się w sprzedaży we wrześniu.


PRODUCENT: Bose - www.pro.bose.com

DYSTRYBUTOR: Bose Polska - www.bose.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Bose L1 Comapact

Bose L1 Model IIPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)