Google Analytics
51
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Adamson IS7p i IS10p
08-02-2018

Adamson IS7p i IS10p 

W trakcie ISE2108 Adamson zaprezentował nowe źródła punktowe rozszerzające serię IS.

 

Instalacje stałe to trudny segment rynku dla firm produkujących nagłośnienie. Nie dość, że kolumny powinny cechować się nieprzeciętną jakością, to jeszcze muszą spełniać wymagania dotyczące projektu wnętrz. Od premiery pierwszych modułów IS warunki te spełniają źródła punktowe marki Adamson. Najnowsze z nich, pasywne konstrukcje, to IS7p i IS10p po raz pierwszy zaprezentowane podczas targów Integrated Europe Systems 2018.

IS10p to dwudrożny zestaw szerokopasmowy oparty na 16 Ω dwóch głośnikach nisko-średniotonowych ND10-LM i 8 Ω driverze kompresyjnym NH3-8 1,4”. Zoptymalizowany falowód pozwala na uzyskanie pokrycia 70° x 40° lub 100° x 50° (H x V). 

Drugi z zaprezentowanych modułów, czyli IS7p oparty został na dwóch, 16 Ω głośnikach ND7-16 oraz driverze kompresyjnym NH3-8 1,4”. Podobnie jak IS10p, tak i mniejszy przedstawiciel serii oferuje dyspersję 70° x 40° lub 100° x 50° (H x V).

Budowa autorskiego, zoptymalizowanego falowodu w obydwu modelach zapewnia równowagę brzmienia, także poza osią, dostarczając naturalny, najwyższej jakości dźwięk.


PRODUCENT: Adamson - www.adamsonsystems.com

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Adamson M15

Jakość generowanego przez M15 dźwięku jest co najmniej bardzo dobra, jeśli nie powiedzieć, że znacząco odbiega od innych konstrukcji tego typu, oczywiście na plus. Przede wszystkim wyjątkowo wyrównana odpowiedź amplitudowa i brak tendencji do generowania buczących częstotliwości, są wyjątkowymi atutami tej konstrukcji.

Adamson Point 8

Kolumny oferują bardzo jasne i przejrzyste górne pasmo, przy mocy szczytowej na poziomie 1200 W. Ponadto jest to sprzęt porządnie skonstruowany i dość uniwersalny. Niezależnie, czy kolumny będą używane jako element instalacji, czy też jako odsłuchy typu wedge lub cześć systemu nagłośnieniowego, jestem pewien, że w każdym zadaniu poradzą sobie znakomicie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)