Google Analytics
62
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Adamson IS10 i IS119
04-07-2017

Adamson IS10 i IS119



 

Zaprezentowana ostatnimi czasy seria IS została rozszerzona o nowy zestaw głośnikowy i subwoofer.

 

W odpowiedzi na oczekiwania realizatorów względem większych modeli instalacyjnych z serii IS Adamson wprowadzi późnym latem do sprzedaży kolumnę instalacyjną IS10. Dwudrożną jednostkę opartą na dwóch wykonanych z kevlaru głośnikach ND10-LM o średnicy 10 cali i driverze kompresyjnym NH4TA2 o średnicy 1,5 cala. Kolumna charakteryzuje się zoptymalizowanym falowodem i oferuje pokrycie 110° × 10° (H × V).

Wraz z IS10 pojawi się nowy subwoofer IS119 oparty na dziewiętnastocalowym głośniku z kevlaru, który wspiera autorska technologia producenta Advanced Cone Architecture. Za poprawną pracę potężnego głośnika odpowiada pięciocalowa cewka.

System bazuje na złączach NL4; moduł szerokopasmowy, jak i subwoofer oferują technologię dostępną dotychczas dla scenicznych systemów liniowych.


PRODUCENT: Adamson - www.adamsonsystems.com

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Adamson M15

Jakość generowanego przez M15 dźwięku jest co najmniej bardzo dobra, jeśli nie powiedzieć, że znacząco odbiega od innych konstrukcji tego typu, oczywiście na plus. Przede wszystkim wyjątkowo wyrównana odpowiedź amplitudowa i brak tendencji do generowania buczących częstotliwości, są wyjątkowymi atutami tej konstrukcji.

Adamson Point 8

Kolumny oferują bardzo jasne i przejrzyste górne pasmo, przy mocy szczytowej na poziomie 1200 W. Ponadto jest to sprzęt porządnie skonstruowany i dość uniwersalny. Niezależnie, czy kolumny będą używane jako element instalacji, czy też jako odsłuchy typu wedge lub cześć systemu nagłośnieniowego, jestem pewien, że w każdym zadaniu poradzą sobie znakomicie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)