Google Analytics
44
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Instalacje > Adamson IS10 i IS119
04-07-2017

Adamson IS10 i IS119 

Zaprezentowana ostatnimi czasy seria IS została rozszerzona o nowy zestaw głośnikowy i subwoofer.

 

W odpowiedzi na oczekiwania realizatorów względem większych modeli instalacyjnych z serii IS Adamson wprowadzi późnym latem do sprzedaży kolumnę instalacyjną IS10. Dwudrożną jednostkę opartą na dwóch wykonanych z kevlaru głośnikach ND10-LM o średnicy 10 cali i driverze kompresyjnym NH4TA2 o średnicy 1,5 cala. Kolumna charakteryzuje się zoptymalizowanym falowodem i oferuje pokrycie 110° × 10° (H × V).

Wraz z IS10 pojawi się nowy subwoofer IS119 oparty na dziewiętnastocalowym głośniku z kevlaru, który wspiera autorska technologia producenta Advanced Cone Architecture. Za poprawną pracę potężnego głośnika odpowiada pięciocalowa cewka.

System bazuje na złączach NL4; moduł szerokopasmowy, jak i subwoofer oferują technologię dostępną dotychczas dla scenicznych systemów liniowych.


PRODUCENT: Adamson - www.adamsonsystems.com

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Adamson Point 8

Kolumny oferują bardzo jasne i przejrzyste górne pasmo, przy mocy szczytowej na poziomie 1200 W. Ponadto jest to sprzęt porządnie skonstruowany i dość uniwersalny. Niezależnie, czy kolumny będą używane jako element instalacji, czy też jako odsłuchy typu wedge lub cześć systemu nagłośnieniowego, jestem pewien, że w każdym zadaniu poradzą sobie znakomicie.

Adamson Point 215 Sub

Testowane pasywne zestawy niskotonowe firmy Adamson, czyli modele Point 215 Sub, należą do grona urządzeń stricte profesjonalnych. Oferują bardzo głęboki bas z potężną mocą 4000 W, jednocześnie zapewniając użytkownikowi przejrzystość dolnego pasma.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)