Google Analytics
78
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > SHURE A95UF
12-04-2017

SHURE A95UFTransformator dopasowujący sygnał (żeński XLR na 1/4 cala męski wtyk/żeńskie gniazdo). Umożliwia podłączenie symetrycznych mikrofonów o niskiej impedancji do niesymetrycznych wejść o wysokiej impedancji. Transformator zapobiega utracie wysokich częstotliwości, a także spadkowi poziomu sygnału oraz pojawianiu się przydźwięków i szumów, które często towarzyszą nam podczas korzystania z urządzeń o wysokiej impedancji.


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


Shure Axient AD

Axient wyznacza nowe trendy w dziedzinie systemów bezprzewodowych. Jednocześnie nazwa ta została nieco odczarowana, ponieważ do tej pory seria kojarzyła się z ogromnymi kwotami, którymi nawet duże firmy mogły być przerażone. Minęło parę lat, a technologia niegdyś dostępna dla wybranych jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Shure PSM300

Jeśli jesteś muzykiem i kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przejściem z odsłuchu podłogowego na douszny albo jesteś realizatorem monitorów i zastanawiasz się nad zaproponowaniem zestawu IEM dla zespołu, z którym współpracujesz, Shure PSM300 może być doskonałym, stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)