Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Gadzety > NOWSONIC – Maxximizer
13-09-2017

NOWSONIC – MaxximizerNowsonic Maxximizer jest profesjonalnym przedwzmacniaczem mikrofonowym zasilanym fantomowo napięciem o wartości +48 V i wzmacniającym sygnał o +25 dB. Urządzenie sprawdzi się w pracy z mikrofonami wstęgowymi oraz dynamicznymi, które potrzebują wzmocnienia dla zniwelowania strat spowodowanych długim okablowaniem. Wyposażony w układ JFET gwarantujący transparentność sygnału. Obudowa preampu wykonana została z aluminium i jest na tyle wytrzymała, aby znieść trudy scenicznych występów. Przedwzmacniacz zawiera symetryczne wejście i wyjście XLR, pracuje w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, a jego impedancja wejściowa to 150 Ω.

 


PRODUCENT: Nowsonic - www.nowsonic.com

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Nowsonic Prinz

W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć na rynku profesjonalnym, należy nie tylko wykonać dobry produkt. Ich mamy setki. W rzeczywistości urządzenie powinno wyróżniać się czymś na tle konkurencji. Takie właśnie są testowane słuchawki, które za sprawą pewnego niuansu mają szansę znaleźć się w wielu studiach i reżyserkach obok ulubionych i często dużo droższych modeli. Dlaczego? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym testem.

Nowsonic Kamikaze Pro

Podsumowując, muszę szczerze napisać, że we wszystkich przeprowadzonych próbach testowany mikrofon sprawdził się lepiej, niż się tego spodziewałem. Wśród zalet należy wymienić zaskakująco dobre jak na ten przedział cenowy brzmienie, nienaganną jakość wykonania oraz prostotę obsługi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)