Google Analytics
68
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > iZotope RX Final Mix
06-07-2015

iZotope RX Final Mix 

Firma iZotope zaprezentowała nową odsłonę oprogramowania przeznaczonego do finalizowania ścieżek audio na etapie postprodukcji.

 

RX Final Mix przeznaczony jest do finalizowania ścieżek audio podczas prac realizacyjnych po zakończeniu okresu zdjęciowego. Wtyczka zawiera sekcję korekcji oraz dynamiki i wspiera projekty audio od mono do 7.1. Procesory Dynamic EQ i TruePeak limiter wspierane są opracowaną przez producenta inteligentną technologią DSP, która za zadanie ma wydobyć ze ścieżek audio pełnię dynamiki, nie tracąc przy tym ich krystalicznie czystego dźwięku. Dla przykładu, dynamiczny korektor będzie oddziaływał tylko na częstotliwości powyżej ustalonego progu zadziałania, a pozostałe nie zostaną poddane ingerencji. Pokładowy ogranicznik jest zgodny z najnowszymi regulacjami, takimi jak BS.1770-2/3 i EBU R128, co oznacza, że nasza ścieżka dźwiękowa nie przekroczy norm wysterowania i będzie wystarczająco głośna, aby konkurować z komercyjnymi produkcjami.

 

 

Prezentowana wtyczka świetnie nadaje się do pracy z pojedynczymi stremami, jak i na sumie miksu. Producent wraz z nią dostarcza szereg fabrycznych ustawień, dzięki którym z łatwością zmiksujemy każdą ścieżkę dźwiękową.

RX Final Mix dla komputerów Mac/PC dostępny jest w formatach: VST 2/3, AU, RTAS, AAX i AudioSuite DPM.


PRODUCENT: iZotope - www.izotope.com

DYSTRYBUTOR: MBS - www.mbspro.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)