Google Analytics
98
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > iZotope Iris 2
21-11-2014

iZotope Iris 2 

Firma iZotope zaprezentowała następcę syntezatora Iris.

 

Iris 2 to instrument oparty na kombinacji samplera, modularnego syntezatora i edycji spektralnej. Producent umożliwił tworzenie własnych filtrów opartych na wspomnianym sposobie edycji. Oznacza to, że możemy wyciszyć nie tylko dane częstotliwości, ale również wybrane fragmenty w całym paśmie.

Razem z syntezatorem otrzymujemy 11 GB sampli, które mogą posłużyć nam za tworzywo. Znajdziemy tam m.in. brzmienia analogowych syntezatorów, na podstawie których bez najmniejszych przeszkód stworzymy własną barwę składającą się z kilku warstw. Następnie poddamy ją modulacji i nałożymy efekty.

Programiści w nowej wersji umożliwili modulowanie 100 parametrów i dodali algorytmy filtrów oraz zniekształceń opartych na silniku Trash 2. Nowością jest również możliwość zastosowania kształtu przebiegu oscylatora pochodzącego z analogowego syntezatora (OSC Wav) oraz całkowicie przebudowany interfejs użytkownika. W Iris 2 mamy do wyboru dwa warianty wyświetlania informacji. Pierwszy z nich pokazuje wszystkie parametry w jednym oknie, natomiast drugi pozwala nam na ukrywanie nieużywanych modułów.


PRODUCENT: iZotope - www.izotope.com

DYSTRYBUTOR: MBS - www.mbspro.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)