Google Analytics
34
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Zoom ARQ AR-48
10-11-2017

Zoom ARQ AR-48 

Seria instrumentów ARQ marki Zoom umożliwia tworzenie utworów intuicyjnie, zrywając tym samym ze wszelkimi istniejącymi zasadami.

 

Zoom zaprezentował nowy instrument z serii ARQ. Podobnie jak poprzednie modele, wyróżnia się intuicyjnym podejściem do tworzenia barw, opartym na podświetlanym pierścieniu, który wyposażono w szesnaście podświetlanych, czułych na dotyk padów, i jego wewnętrznym elemencie odpowiedzialnym za wszelkie modulacje wbudowanych, jak i własnych sampli, a także tworzenie barw od podstaw za pomocą wbudowanego syntezatora wyposażonego w trzy suboscylatory.

Na pokładzie AR-48 znajdziemy w sumie czterysta sześćdziesiąt próbek perkusyjnych, wokali i syntezatorowych brzmień na każdą okazję. Instrument pozwala nam tworzenie sekwencji trzydziestodwukrokowych pętli. Stworzony do pracy na żywo, świetnie sprawdzi się również w studiu. Pierścień ma także akcelerometr, dzięki któremu improwizacja nabiera nowego wymiaru i jest niezwykle widowiskowa. ARQ AR-48 wyposażony został w pokładowy procesor efektów, dzięki któremu stał się pełnoprawnym, kreatywnym instrumentem.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)