Google Analytics
18
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Zoom ARQ 2.0
26-07-2017

Zoom ARQ 2.0 

Innowacyjne syntezatory są źródłem inspiracji dla artystów. Ich innowacyjne funkcje często zmieniają styl gry, jak również umożliwiają tworzenie nowych nurtów w muzyce.

 

Wraz z pojawieniem się w 2016 roku ARQ Aero Rhythm Track AR-96 w 2016 roku, Zoom złamał zasady obowiązujące wśród tradycyjnych kontrolerów MIDI i zasad syntezy. Głównie za sprawą unikalnego sposobu tworzenia barw i dźwięków opartego na okręgu i pierścieniu wyposażonym w czułe na docisk pady połączone z wyświetlaniem informacji zwrotnych za pomocą interaktywnych LED-ów. Projekt zaowocował innowacyjnym stylem tworzeniem, dotychczas niespotykanym. Japoński producent rok po premierze postanowił udoskonalić swoje dzieło, udostępniając nowy firmware, który dodał między innymi możliwość importowania własnych sampli, jak również rozbudował interakcję instrumentu z artystą. Wraz z nowym oprogramowaniem sprzętowym pojawiła się aplikacja AR-96 Software Editor przeznaczona do zaawansowanej edycji barw i konfiguracji syntezatora.

Wśród najciekawszych funkcji, jakie pojawiły się w wersji drugiej, można wymienić: pojawienie się arpeggiatora, sekwencji rytmicznej o określonej długości, rozbudowanie akcelerometru o jednoczesną obsługę barw i filtrów, praca w czterech trybach (step, instrument, song i looper), jak również możliwość zagrania w wybranej skali, tudzież dodanie funkcji USB MIDI Out.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)