Google Analytics
44
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Universal Audio Apollo Twin MkII
21-02-2017

Universal Audio Apollo Twin MkII 

Universal Audio zaprezentował interfejs audio Apollo Twin drugiej generacji.

 

W odświeżonej wersji interfejsu pracującego z rozdzielczością 24 bity i maksymalnym próbkowaniu 192 kHz znajdziemy nowe rozwiązania, ulepszenia, a także nawiązania do poprzedniej konstrukcji. Do tych pierwszych należą całkowicie przeprojektowane przetworniki AD/DA nowej generacji, zapewniające zwiększony zakres dynamiki i wzorcowy współczynnik zawartości harmonicznych. W drugiej generacji ulepszono monitorowanie sygnału, dzięki czemu – po pierwsze – można przełączać głośniki (mute, DIM, mono, alt), a po drugie – korzystać z funkcji talkback, ułatwiającej kontakt z nagrywaną osobą. Z kolei z poprzedniej wersji zachowano obsługę standardu Unison, dzięki któremu dwa przedwzmacniacze i wejście DI brzmią i zachowują się jak najbardziej pożądane klasyczne preampy lampowe i mikrofonowe lub wzmacniacze oraz efekty gitarowe.

Apollo Twin MkII występuje w trzech wersjach: Solo, Duo i Quad. Interfejs jest dostarczany wraz z pakietem wtyczek UAD Universal Audio Realtime Analog Classics. W jego skład wchodzą: Legacy LA-2A Classic Audio Leveler, 1176LN Limiting Amplifier, Pultec EQP-1A Program Equalizer, wtyczka 610-B Tube Preamp & EQ i Softube Amp Room Essentials.


PRODUCENT: Universal Audio - www.uaudio.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Universal Audio Apollo Twin

W kwestii budowy prezentowanego interfejsu audio mamy do czynienia z połączeniem ergonomii użytkowania i mobilności. Umieszczony pod lekkim kątem panel wierzchni pasuje idealnie do nachylenia dłoni. Oprócz pełnienia funkcji interfejsu audio, Apollo Twin jest akceleratorem wtyczek UAD.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)