Google Analytics
30
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Tascam iXR
27-09-2016

Tascam iXR 

W sprzedaży pojawił się nowy interfejs audio marki Tascam.

 

Tascam iXR zaprojektowany został, aby umożliwić rejestrowanie materiału audio na stacjonarnych jak i przenośnych urządzeniach. Dzięki czemu, nie jest istotnym na jakim systemie operacyjnym opiera się nasz komputer jak również z jakiego mobilnego urządzenia marki Apple korzystamy, aby mieć możliwość rejestrowania, miksowania i odtwarzania sygnału audio z próbkowaniem 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit.

 

 

Prezentowany interfejs umożliwi nam także równoczesne zarejestrowanie dwóch kanałów mikrofonowych, liniowych lub instrumentalnych kontrolując jednocześnie miks na ulubionych monitorach, na które wyprowadzimy symetryczny sygnał.

 

 

Interfejs ponadto oddaje nam do dyspozycji wyjście słuchawkowe z niezależną kontrolą głośności, wejście i wyjście MIDI oraz opcję globalnego włączenia zasilania fantomowego 48V jak również wersję LE oprogramowania Cubase na komputery Mac i PC.


PRODUCENT: Tascam - www.tascam.eu

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Tascam DR-100mkIII

Tascam DR-100mkIII mieści się w dłoni, ale jego możliwości są o wiele większe niż jego rozmiar. Na jego pokładzie znajdziemy szereg rozwiązań, które czynią go profesjonalnym urządzeniem. Jednym z nich jest możliwość rejestracji w trybie dual-mono dzięki zastosowaniu dwóch przetworników AKM AK4558.

Tascam US-4x4

Interfejsy audio z serii US firmy Tascam są obecne na rynku od wielu lat. Pod koniec 2014 roku producent zaprezentował trzy modele wyposażone w przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-High Definition Discrete Architecture.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)