Google Analytics
74
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Tascam US-1x2
12-10-2017

Tascam US-1x2 

Seria interfejsów US rozszerzyła się o nowy przenośny interfejs audio, kompatybilny również z iPadem.

 

Interfejs audio US-1x2 marki Tascam oddaje nam do dyspozycji przedwzmacniacz mikrofonowy Ultra-HDDA z zasilaniem fantomowym 48V oraz dwa wejścia liniowe na RCA i jedno instrumentalno-liniowe jack TRS. Interfejs może pracować z maksymalnym próbkowaniem 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit, zasilany jest z portu USB i jest kompatybilny z komputerami Mac/PC oraz tabletami iPad. Podobnie jak inne modele z serii, tak i ten pozwala monitorować sygnał wchodzący bez jakichkolwiek opóźnień. Sygnał na zewnątrz możemy skierować na słuchawki lub niesymetryczne wyjście zrealizowane na RCA. US-1x2 automatycznie poinformuje nas, że sterowniki i firmware wymagają aktualizacji; w pudełku znajdziemy również Cubase LE wraz z licencją na Cubasis LE dla użytkowników korzystających z tabletów marki Apple. 


PRODUCENT: Tascam - www.tascam.eu

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Tascam DR-100mkIII

Tascam DR-100mkIII mieści się w dłoni, ale jego możliwości są o wiele większe niż jego rozmiar. Na jego pokładzie znajdziemy szereg rozwiązań, które czynią go profesjonalnym urządzeniem. Jednym z nich jest możliwość rejestracji w trybie dual-mono dzięki zastosowaniu dwóch przetworników AKM AK4558.

Tascam US-4x4

Interfejsy audio z serii US firmy Tascam są obecne na rynku od wielu lat. Pod koniec 2014 roku producent zaprezentował trzy modele wyposażone w przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-High Definition Discrete Architecture.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)