Google Analytics
6
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > RØDE NT1-A KIT
21-01-2016

RØDE NT1-A KIT 

RØDE NT1-A jest mikrofonem ciśnieniowo-gradientowym wyposażonym jednocalową wkładkę o nerkowej charakterystyce kierunkowości.

 

Skuteczność mikrofonu wynosi –31,9 dB (25,00 mV @ 94 dB SPL), impedancja wyjściowa: 100 Ω, pasmo przenoszenia mieści się między 20 Hz a 20 kHz, a maksymalny poziom ciśnienia akustycznego jest równy 137 dB. Mikrofon do działania wymaga zasilania fantomowego 24 lub 48 V. Udzielana jest na niego jednoroczna gwarancja, która możemy rozszerzyć do dziesięciu lat, gdy zarejestrujemy mikrofon na stronie producenta. Obudowa mikrofonu wykończona została satynowym niklem, a w zestawie znajdziemy również elastyczne mocowanie z filtrem pop (SM6), przewód mikrofonowy o długości 6 m oraz pokrowiec chroniący mikrofon przed kurzem.


PRODUCENT: Rode - www.rodemic.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Rode NTR

RØDE NTR jest bardzo dobrze wykonany, uniwersalny i przede wszystkim oryginalny w swoim brzmieniu. Można się pokusić o stwierdzenie, że jest to konstrukcja wyznaczająca charakter brzmienia współczesnej wstęgi.

Rode M5

RODE M5 jest kompaktowym mikrofonem pojemnościowym wyposażonym w półcalową kapsułę o charakterystyce kardioidalnej. M5 przeznaczony jest zarówno do pracy w studiu, jak i na scenie (pojedynczo lub w parze). Doskonale sprawdzi się podczas rejestracji chórów, zespołów wokalnych, wszelkiego typu instrumentów akustycznych oraz innych źródeł dźwięku.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)