Google Analytics
50
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > PreSonus Studio One 3.2
02-03-2016

PreSonus Studio One 3.2 

PreSonus przygotował aktualizację swojego wielokrotnie nagradzanego DAW, czyli Studio One 3. Wersja 3.2 ma szereg udogodnień, które przyspieszają i ułatwiają pracę.

 

Do najważniejszych można zaliczyć: Mix Engine FX – nowy standard wtyczek, które pozwalają modyfikować lub wyłączyć natywny silnik miksu Studio One 3 i zastąpić go innym; Console Shaper – pierwszą wtyczkę Mix Engine FX wykorzystującą State Space Modelling do odwzorowania topologii systemu i elementów miksera analogowego; tłumiki VCA Faders, dzięki którym można kontrolować dowolną liczbę ścieżek. Studio One 3.2 aktualizuje zintegrowany edytor Melodyne Essentials do wersji czwartej, wyposażonej m.in. w nowy algorytm Universal do transpozycji i kwantyzacji polifonicznego i harmonicznego materiału. To tylko kilka funkcji spośród wielu dostępnych w wersji Studio One 3.2. Aktualizacja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Studio One 3.

 

 

W podjęciu decyzji o przejściu na wersję 3.2 może pomóc obniżka cen na upgrade’y na PreSonus Studio One 3 do wersji Professional. Wszystkie kosztują teraz 200 zł mniej.

 


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

DYSTRYBUTOR: Audiostacja - www.audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.

PreSonus Studio 192 Mobile

Wygoda obsługi i najwyższa jakość w kompaktowej obudowie – tak mógłbym skrócie podsumować Studio 192 Mobile. Dzięki możliwości zdalnej kontroli kanałów interfejsu poprzez aplikację UC Surface, która jest dostępna również na tablety, wygoda związana z obsługą interfejsu jest niepodważalna, ponieważ możemy nim sterować z każdego zakątka studia poprzez Wi-Fi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)