Google Analytics
50
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > PreSonus Studio One 3.2
02-03-2016

PreSonus Studio One 3.2 

PreSonus przygotował aktualizację swojego wielokrotnie nagradzanego DAW, czyli Studio One 3. Wersja 3.2 ma szereg udogodnień, które przyspieszają i ułatwiają pracę.

 

Do najważniejszych można zaliczyć: Mix Engine FX – nowy standard wtyczek, które pozwalają modyfikować lub wyłączyć natywny silnik miksu Studio One 3 i zastąpić go innym; Console Shaper – pierwszą wtyczkę Mix Engine FX wykorzystującą State Space Modelling do odwzorowania topologii systemu i elementów miksera analogowego; tłumiki VCA Faders, dzięki którym można kontrolować dowolną liczbę ścieżek. Studio One 3.2 aktualizuje zintegrowany edytor Melodyne Essentials do wersji czwartej, wyposażonej m.in. w nowy algorytm Universal do transpozycji i kwantyzacji polifonicznego i harmonicznego materiału. To tylko kilka funkcji spośród wielu dostępnych w wersji Studio One 3.2. Aktualizacja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Studio One 3.

 

 

W podjęciu decyzji o przejściu na wersję 3.2 może pomóc obniżka cen na upgrade’y na PreSonus Studio One 3 do wersji Professional. Wszystkie kosztują teraz 200 zł mniej.

 


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


PreSonus StudioLive III

Presonus od pewnego czasu jest marką niezależną od rozwiązań producentów trzecich. Od zawsze miała jednak swoją wizję, która dziś staje się rzeczywistością, a testowana konsoleta pokazuje, że dążenie do celu się opłaca.

PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)