Google Analytics
78
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > PreSonus Quantum
16-05-2017

PreSonus Quantum 

W profesjonalnym studiu potrzebujemy rozwiązań, które z biegiem czasu możemy rozbudować. Nowy interfejs marki PreSonus spełnia to założenie.

 

PreSonus zaprezentował nowy interfejs audio oferujący dwadzieścia sześć wejść i trzydzieści dwa wyjścia. Quantum z komputerem komunikuje się przez złącze Thunderbolt. Na jego pokładzie znajdziemy dwa gniazda tego typu – jedno przeznaczone do komunikacji z komputerem, a drugie do podłączenia dodatkowych interfejsów, co umożliwi nam szeregowe podłączenie czterech modeli Quantum, które stworzą jeden rozbudowany system oddający do naszej dyspozycji aż dziewięćdziesiąt sześć wejść i taką samą liczbę wyjść.

 

 

Prezentowany interfejs wyposażony został w przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX. Mamy ich osiem, a dzięki złączom ADAT i S/PDIF uzyskujemy dodatkowych osiemnaście cyfrowych wejść. Quantum wyposażony został w dziesięć analogowych wyjść na jack TRS, a złącza cyfrowe rozszerzają ich liczbę do wspomnianych trzydziestu dwóch. Interfejs do tego oferuje nam dwa niezależne wyjścia słuchawkowe oraz wejście i wyjście MIDI, a także zrealizowane na BNC złącza zegara word (in/out).


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

DYSTRYBUTOR: Audiostacja - www.audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.

PreSonus Studio 192 Mobile

Wygoda obsługi i najwyższa jakość w kompaktowej obudowie – tak mógłbym skrócie podsumować Studio 192 Mobile. Dzięki możliwości zdalnej kontroli kanałów interfejsu poprzez aplikację UC Surface, która jest dostępna również na tablety, wygoda związana z obsługą interfejsu jest niepodważalna, ponieważ możemy nim sterować z każdego zakątka studia poprzez Wi-Fi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)