Google Analytics
78
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > PreSonus Quantum
16-05-2017

PreSonus Quantum 

W profesjonalnym studiu potrzebujemy rozwiązań, które z biegiem czasu możemy rozbudować. Nowy interfejs marki PreSonus spełnia to założenie.

 

PreSonus zaprezentował nowy interfejs audio oferujący dwadzieścia sześć wejść i trzydzieści dwa wyjścia. Quantum z komputerem komunikuje się przez złącze Thunderbolt. Na jego pokładzie znajdziemy dwa gniazda tego typu – jedno przeznaczone do komunikacji z komputerem, a drugie do podłączenia dodatkowych interfejsów, co umożliwi nam szeregowe podłączenie czterech modeli Quantum, które stworzą jeden rozbudowany system oddający do naszej dyspozycji aż dziewięćdziesiąt sześć wejść i taką samą liczbę wyjść.

 

 

Prezentowany interfejs wyposażony został w przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX. Mamy ich osiem, a dzięki złączom ADAT i S/PDIF uzyskujemy dodatkowych osiemnaście cyfrowych wejść. Quantum wyposażony został w dziesięć analogowych wyjść na jack TRS, a złącza cyfrowe rozszerzają ich liczbę do wspomnianych trzydziestu dwóch. Interfejs do tego oferuje nam dwa niezależne wyjścia słuchawkowe oraz wejście i wyjście MIDI, a także zrealizowane na BNC złącza zegara word (in/out).


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


PreSonus StudioLive III

Presonus od pewnego czasu jest marką niezależną od rozwiązań producentów trzecich. Od zawsze miała jednak swoją wizję, która dziś staje się rzeczywistością, a testowana konsoleta pokazuje, że dążenie do celu się opłaca.

PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)