Google Analytics
74
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Pioneer DJ WeDJ
01-12-2016

Pioneer DJ WeDJ 

Pioneer DJ coraz bardziej aktywnie wkracza rynek aplikacji dla DJ-ów. Tym razem zaprezentował aplikację, która pozwala zmienić telefon lub tablet w zaawansowany mikser wsparty dwoma deckami.

 

Pioneer DJ WeDJ umożliwia miksowanie utworów, które znajdują się w bibliotece urządzenia pracującego pod kontrolą systemu iOS. Dzisiejsze możliwości telefonów iPhone czy tabletów iPad są rozbudowane, a nowa aplikacja wykorzystuje ich potencjał. Tym samym producent, udostępniając opcję scratchu, mógł zastosować algorytm, który wykorzystuje dokładność ekranu dotykowego w celu jak najwierniejszego odwzorowania typowej płyty winylowej. Gdy dodamy do tego funkcje znane z odtwarzaczy multimedialnych producenta, jak slip czy pokładowy procesor efektów znany jako PAD FX, sampler odtwarzający próbki, funkcje automatycznego lub manualnego zapętlenia, multiefekt zwany combo FX, w którym to palcem decydujemy o natężeniu dwóch wybranych efektów w osi XY, to otrzymamy bardzo potężne narzędzie za dosłownie kilka złotych. Po dodaniu do tego czterech punktów startowych i dwukanałowego miksera z trzypasmową korekcją możemy mieć pewność, że jedynie od naszej wyobraźni zależy, w jakim kierunku pójdzie nasz set z telefonu.

 

 

Istotnym aspektem w aplikacji jest jej intuicyjna obsługa, a także potencjał, który są w stanie wykorzystać profesjonaliści. Początkujący z kolei mają okazję poznać arkana kreatywnego miksowania niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

 

 

Aplikacją możemy sterować z poziomu kontrolerów producenta. Wśród kompatybilnych modeli znajdziemy: DDJ-WeGo3 i DDJ-WeGo4.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)