Google Analytics
56
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Pioneer DJ INTERFACE 2
12-07-2017

Pioneer DJ INTERFACE 2 

Korzystając z urządzeń Pioneer, mamy gwarancję najwyższej jakości. Podobnie jest z nowym interfejsem audio, który oparto na tych samych przetwornikach co topowe odtwarzacze producenta.

 

Pioneer DJ Interface 2 umożliwia odtwarzanie w jakości 96 kHz utworów z biblioteki znajdującej się w komputerze. Jest kompatybilny z kodem czasowym oraz dostarczany wraz z licencją rekordbox dvs, więc możliwe jest scratchowanie cyfrowych utworów tuż po podłączeniu interfejsu do portu USB. Urządzenie zasilane jest z portu USB lub zasilacza, oferuje dwa kanały, a w pudełku oprócz interfejsu i licencji znajdziemy płytę z kodem czasowym.

 

 

Interface 2 cechuje się stosunkiem sygnał/szum wynoszącym 100 dB na wejściu gramofonowym, 103 dB na liniowym i 112 dB w trakcie odtwarzania bezpośrednio z komputera. Producent wyposażył go w niesymetryczne wejścia (4 × RCA) i wyjścia (4 × RCA) oraz złącze USB typu B. Oczywiście wśród złączy nie mogło zabraknąć GND, abyśmy mogli podłączyć bezpośrednio dwa gramofony.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)