Google Analytics
38
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Pioneer DJ DJS-1000
29-12-2017

Pioneer DJ DJS-1000 

Pionneer DJ zaprezentował sampler, którego możemy używać w trakcie występów na żywo.

 

Sampler oddaje nam do dyspozycji szesnaście podświetlanych, kolorowych padów oraz taką samą liczbę przycisków, również podświetlanych i kolorowych przeznaczonych do obsługi sekwencera krokowego i wyzwalania powstałych w trakcie improwizacji fraz. Instrument został zaprojektowany do pracy na żywo. Wymiarami idealnie pasuje do odtwarzaczy multimedialnych producenta. Z serii CDJ zapożyczone zostały funkcja Beat Sync1, jak również czytelny, kolorowy, dotykowy ekran o średnicy 7 cali, odzwierciedlający pady i ułatwiający tym samym organizację pracy twórczej.

DJS-1000 pozwala samplować w locie dzięki specjalnym wejściom, a także dodać efekty za sprawą pokładowego silnika FX. Sampler dostarczany jest wraz z próbkami autorstwa loopmasters, umożliwia zagranie aranżacji stworzonych w TORAIZ SP-16, tudzież tworzenie scen na komputerze, w zaciszu studia. 


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)