Google Analytics
116
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Pioneer DJ DJM-750 MK2
02-08-2017

Pioneer DJ DJM-750 MK2 

W dzisiejszych czasach od urządzeń dla DJ-ów, a w szczególności mikserów, wymagamy o wiele więcej niż kilka lat temu. Wie o tym dobrze japoński producent wprowadzając drugą generację miksera DJM-750.

 

Druga generacja DJM-750 stanowi istotny przełom w jakości przetwarzania jak i możliwości miksowania. Nowy, czterokanałowy model oddaje nam do dyspozycji cztery efekty Sound Color FX oraz dodatkowy Beat FX z kontrolą wybranego parametru idącego w parze z FX Frequency. Tym samym znane i docenione przez DJ-ów algorytmy pracują w zupełnie innym, wyższym poziomie kreatywności.

 

 

To jednak nie wszystko, ponieważ druga generacja ma zupełnie nowy silnik audio pracujący z rozdzielczością 64 bit, który z użyciem ditheringu kieruje sygnał na 32-bitowe przetworniki analogowo-cyfrowe, cyfrowo-analogowe. Najnowszy mikser możemy połączyć nie tylko ze standardowymi odtwarzaczami i gramofonami, ale i z aplikacjami iOS przez port USB. Dzięki czemu nasz tablet może stać się efektem, syntezatorem czy samplerem.

 

 

Oczywiście podobnie jak i w pierwszej generacji, tak i tu mamy dostępne wejścia i wyścia send/return, abyśmy mogli korzystać z zewnętrznych, sprzętowych efektów.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)