Google Analytics
134
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Pioneer DJ DJM-250MK2
08-03-2017

Pioneer DJ DJM-250MK2 

W dzisiejszych czasach mikser dla DJ-a powinien oferować nie tylko najwyższą jakość przetwarzania, musi być także kompatybilny z oprogramowaniem DJ-skim oraz cechować się rozsądną ceną. W teorii to połączenie trudne do wykonania, jednak druga generacja DJM-250 spełnia te warunki.

 

Pojawiła się nowa wersja popularnego dwukanałowego miksera DJM-250 oznaczona jako MKII. Najnowsza odsłona, podobnie jak poprzednie modele, to dwukanałowy mikser typu battle. Druga generacja została wzbogacona o profesjonalny tłumik krzyżowy Magvel, jak również filtry Sound Color FX pochodzące z flagowego miksera producenta, czyli DJM-900NXS2. To jednak nie wszystko, bowiem mikser oferuje nam wbudowany interfejs audio, a trzypasmowa korekcja została połączona z wspomnianymi wyżej filtrami, aby nasze sety brzmiały profesjonalnie.

 

 

Pioneer DJ DJM-250MK2 jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem rekordbox dj, a po dokupieniu rozszerzenia DVS (rekordbox dvs) możliwe jest sterowanie programem z poziomu płyt z kodem czasowym.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)