Google Analytics
60
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Pioneer DJ DDJ-XP1
12-10-2017

Pioneer DJ DDJ-XP1 

Pojawienia się kontrolera do obsługi aplikacji rekordbox dj, zaawansowanego narzędzia dla DJ-a, było jedynie kwestią czasu.

 

Pioneer DJ zaprezentował kontroler przeznaczony do obsługi rekordbox dj i rekordbox dvs. Wyposażony w trzydzieści dwa pady w układzie 2 × 16 umożliwia intuicyjną obsługę zaawansowanej aplikacji producenta. Od teraz z poziomu kontrolera możemy wyzwalać sample, kontrolować efekty za pomocą dotykowego suwaka, zapętlać, ustawiać i przywoływać punkty startowe, korzystać z funkcji Beat Jump, a także skorzystać z nowego parametru key shift i trybu klawiatury – intuicyjnie jak nigdy wcześniej.

 


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)