Google Analytics
68
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Pioneer DJ DDJ-SR2
02-10-2017

Pioneer DJ DDJ-SR2 

Nowa generacja kontrolera DDJ-SR wnosi wiele usprawnień oraz nowe funkcje.

 

Kontroler DDJ-SR2 został zaprojektowany z myślą o Serato DJ, tym samym Pioneer DJ stworzył kontroler, który nie wymaga konfiguracji i oferuje kolorowe, podświetlane pady. Nowy kontroler jest o 18% lżejszy niż jego poprzednik, dzięki czemu możemy go jeszcze łatwiej przenosić.

 

 

Wraz dwukanałowym mikserem otrzymujemy pełną wersją najnowszej odsłony aplikacji Serato DJ zawierającej rozszerzenie Pitch ’n Time DJ. Umożliwi to kreatywne dostosowanie tempa nawet podczas pracy na ekstremalnych odchyleniach. Oczywiście na pokładzie kontrolera znajdziemy przyciski umożliwiające kontrolę opisanego wyżej dodatku. DDJ-SR2 dostępny jest wraz z wbudowanym, profesjonalnym interfejsem audio, do którego możemy bezpośrednio podłączyć gramofony lub odtwarzacze multimedialne, a sygnał na zewnątrz wyprowadzić za pomocą symetrycznych złączy XLR lub niesymetrycznych zrealizowanych na RCA.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)