Google Analytics
26
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Nowsonic Isolator
27-04-2017

Nowsonic IsolatorW trakcie rejestrowania partii wokalnych w studiu bądź w plenerze nieraz czujemy niekorzystny wpływ otoczenia na jakość materiału audio. W studiu możliwa jest odpowiednia adaptacja, jednak w plenerze osiągnięcie korzystnych warunków to już o wiele trudniejsze zadanie.

 

Prezentowany ustrój akustyczny pozwala poprawiać jakość rejestracji jakiekolwiek mikrofonu poprzez jego izolację od niekorzystnych czynników zewnętrznych. Za pomocą absorbera otaczającego mikrofon pozbędziemy się nie tylko odbić, ale również wyeliminujemy podmuchy dzięki zastosowaniu filtru POP wewnątrz obudowy. Isolator świetnie sprawdzi się nie tylko w studiu, ale również w trakcie rejestracji na świeżym powietrzu, a jego metalowa konstrukcja gwarantuje nam wiele lat bezawaryjnej pracy i sesji nagraniowych bez szumów.

 


PRODUCENT: Nowsonic - www.nowsonic.com

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Nowsonic Prinz

W dzisiejszych czasach, aby zaistnieć na rynku profesjonalnym, należy nie tylko wykonać dobry produkt. Ich mamy setki. W rzeczywistości urządzenie powinno wyróżniać się czymś na tle konkurencji. Takie właśnie są testowane słuchawki, które za sprawą pewnego niuansu mają szansę znaleźć się w wielu studiach i reżyserkach obok ulubionych i często dużo droższych modeli. Dlaczego? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym testem.

Nowsonic Kamikaze Pro

Podsumowując, muszę szczerze napisać, że we wszystkich przeprowadzonych próbach testowany mikrofon sprawdził się lepiej, niż się tego spodziewałem. Wśród zalet należy wymienić zaskakująco dobre jak na ten przedział cenowy brzmienie, nienaganną jakość wykonania oraz prostotę obsługi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)