Google Analytics
36
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Neumann U 87 Rhodium Edition
24-10-2017

Neumann U 87 Rhodium EditionOd pięćdziesięciu lat mikrofon U 87 wyznacza standardy w dziedzinie nagrywania dźwięku. Neumann świętuje urodziny tej studyjnej legendy w prawdziwie ekskluzywny sposób – limitowaną edycją mikrofonu U 87 Rhodium Edition, którego luksusowy wygląd dorównuje brzmieniu.​

 

Edycja Rhodium Edition jest ekskluzywna w każdym aspekcie, poczynając od wyglądu, wyprodukowanej liczby aż po użyte materiały. Jubileuszowy U 87 będzie dostępny w bardzo ograniczonej liczbie pięciuset sztuk, każdy mikrofon będzie miał indywidualny numer i specjalny certyfikat. Do produkcji mikrofonu Neumann zdecydował się wykorzystać rod (łac. rhodium) – najlżejszy metal szlachetny, rzadszy i droższy niż złoto. Proces chemiczny stosowany do ekstrakcji tego pierwiastka jest tak kosztowny, że ilość tego metalu produkowana rocznie zmieściłaby się na salonowym stole. Rod jest wykorzystywany najczęściej do powłok refleksyjnych i lusterek teleskopów o wysokiej wydajności, które badają najdalsze zakątki wszechświata.

 

 

Wiele produktów Neumanna było technologicznym przełomem w profesjonalnej branży audio. Nieprzypadkowo studia nagraniowe prawie zawsze umieszczały mikrofony firmy Neumann na szczycie listy – są gwarantem jakości i niezawodności. U 87, produkowany od pięćdziesięciu lat, jest idealnym przykładem takiego rozwiązania. Neumann U 87 zapewnia szeroką funkcjonalność i wszechstronność, dzięki czemu pozostaje jednym z najbardziej pożądanych mikrofonów. Wyróżniający się wzornictwem i ciepłą, zbalansowaną charakterystyką brzmienia jest idealnym wyborem dla osób szukających mikrofonu wokalnego do różnych zastosowań. Dzięki swojej uniwersalności U 87 może być użyty jako mikrofon do nagrywania orkiestr lub jako mikrofon punktowy dla pojedynczych instrumentów w studiach, radiu, telewizji lub branży filmowej. Do dziś w przemyśle mikrofonowym Neumann U 87 jest punktem odniesienia dla innych rozwiązań.

 


PRODUCENT: Neumann - www.neumann.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Neumann KMS 104 PlusPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)