Google Analytics
20
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Mackie seria MR
19-07-2017

Mackie seria MR 

Mackie zaprezentował nową generację monitorów z serii MR.

 

Za sprawą całkowicie nowej konstrukcji i wykorzystaniu dobrodziejstw sprawdzonej technologii i strojenia nowe monitory Mackie MR zapewniają niezwykłą precyzję i klarowność odtwarzania materiału audio. Logarytmiczny falowód gwarantuje szeroki obraz stereo, a także obszar optymalnego odsłuchu, podczas gdy technologia Acoustic Space Control umożliwia dostosowanie pracy monitorów do zastanych warunków akustycznych. Niezależnie od rodzaju miksowanej muzyki monitory Mackie MR nowej generacji zapewniają wiarygodny, profesjonalny odsłuch. Producent wzbogacił serię również o subwoofer MRS10, dzięki któremu rozszerzymy dół pasma w naszym studiu.

 

 

Na serię składają się trzy monitory o średnicy 5, 6,5 oraz 8 cali. Niezależnie od modelu za napędzenie głośników odpowiadają końcówki pracujące w klasie AB o mocy 50, 65 lub 85 W, a za wysokie tony odpowiada jedwabna kopułka o średnicy 1 cala. Najmniejszy z przedstawicieli serii gra od 45 Hz, średni od 38 Hz, a największy od 35 Hz. W razie potrzeby możemy zastosować subwoofer, którego przestrajany punkt podziału mieści się w zakresie od 40 do 180 Hz.

 


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)