Google Analytics
48
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Mackie XR
22-09-2016

Mackie XR 

Mackie zaprezentował nowe monitory bliskiego pola, cechujące się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami.

 

W nowych monitorach producent zastosował logarytmiczne rozmieszczenie falowodów głośnika niskotonowego i kopułki. Tym samym osiągnął wyjątkową dyspersję, spotykaną dotychczas w głośnikach współosiowych. W serii XR zastosowano opatentowany, długi i zaokrąglony tunel bass reflex, dzięki któremu nie doświadczymy niepożądanych zniekształceń związanych z pojawieniem się turbulencji przy głośniejszym odsłuchu. Monitory mają specjalne przełączniki umożliwiające dostosowanie ich do pracy w zastanych warunkach akustycznych.

 

 

Na rynku mamy dostępne dwie wersje monitora: XR624 z sześcioipółcalowym głośnikiem niskotonowym, schodzącym do 45 Hz, oraz model XR824 z ośmiocalowym wooferem grającym od 36 Hz. Producent w nowej serii, niezależnie od modelu, zdecydował się na zastosowanie aluminiowej kopułki i dwóch końcówek mocy pracujących w klasie  D (60 W dla HF i 100 W dla LF).

 


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)