Google Analytics
36
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Mackie Onyx Artist 1•2 i Onyx Producer 2•2
09-10-2017

Mackie Onyx Artist 1•2 i Onyx Producer 2•2 

Mackie Onyx jest odpowiedzią producenta na wymagania producentów w kwestii wysokiej jakości, mobilnych interfejsów audio.

 

Linia Onyx USB składa się z dwóch interfejsów, oba wyposażone zostały w najwyższej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe Onyx z zasilaniem fantomowym 48V oraz wysokiej rozdzielczości przetwornikami o maksymalnym próbkowaniu 192 kHz przy rozdzielczości 24 bit. Onyx Producer oddaje nam do dyspozycji dwa złącza liniowo-mikrofonowe z opcją zmiany impedancji (Hi-Z), a Onyx Artist – złącze XLR przeznaczone do podłączenia mikrofonu lub sygnału liniowego oraz liniowo-instrumentalne na jack 6,3 mm.

Niezależnie od modelu sygnał na zewnątrz wyprowadzimy za pomocą symetrycznych złączy jack TRS. Model Producer umożliwia podłączenie instrumentów i klawiatur MIDI dzięki dostępności wejścia i wyjścia MIDI (DIN5). Zarówno Artist, jak i Producer zapewniają odsłuchiwanie miksu na słuchawkach, jak i monitorowanie nagrywanego sygnału bez jakichkolwiek opóźnień.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)