Google Analytics
64
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Mackie Big Knob
23-01-2017

Mackie Big Knob 

W trakcie NAMM Mackie zaprezentowało nowe kontrolery z serii Big Knob.

 

Aktualnie w ofercie producenta znajdziemy trzy nowe modele kontrolerów odsłuchu. Pierwszym z nich jest Big Knob Passive, oferujący możliwość przełączania się między dwoma źródłami i dwoma zestawami monitorów. Tor sygnałowy w urządzeniu jest w pełni pasywny, na jego pokładzie znajdziemy charakterystyczny, duży potencjometr umożliwiający kontrolę głośności w naszym studiu.

Drugim kontrolerem jest Big Knob Studio. Pozwala nam przełączać się między trzema źródłami audio, które możemy skierować do dwóch niezależnych zestawów odsłuchowych. Na jego pokładzie znajdziemy interfejs audio z dwoma przedwzmacniaczami mikrofonowymi Onyx z zasilaniem fantomowym oraz cztery kanały wyjściowe, dzięki czemu mamy dostępne dwa wyjścia słuchawkowe. Big Knob Studio zawiera także wbudowany interkom, szesnastosegmentowy miernik i pracuje z maksymalną jakością 192 kHz przy rozdzielczości 24 bit.

Ostatnim przedstawicielem serii jest BiG Knob Studio+, który pozwala podłączyć cztery źródła, jakie możemy skierować do trzech par odsłuchów. Zawiera także interfejs audio z przedwzmacniaczami Onyx (2 in/ 4 out) oraz pozwala skorzystać z zewnętrznego mikrofonu (talkback) i kontrolera nożnego.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR: Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Mackie Reach

Testowany system nagłośnieniowy – pomimo kompaktowości i niewielkich rozmiarów – ma szereg zalet i zastosowań. Może jednocześnie pełnić rolę miksera z wbudowanymi efektami, odsłuchu personalnego oraz nagłośnienia PA.

Mackie FreePlay

Firma Mackie, która bardzo duży nacisk kładzie na rozwój oferty pro audio, nie zapomniała pracować jednocześnie nad linią produktów przenośnych, rozrywkowych czy nawet półprofesjonalnych. Najnowszym dzieckiem firmy jest Mackie FreePlay, czyli przenośny, stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy, który na pierwszy rzut oka łudząco przypomina boomboxy sprzed kilkunastu lat, chociaż skrywa w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)