Google Analytics
390
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > M-Audio Super DAC i Micro DAC
14-10-2015

M-Audio Super DAC i Micro DACOferta M-Audio rozszerzona została o dwa przetworniki cyfrowo-analogowe.

Super DAC jest konwerterem sygnału zawierającym dwa analogowe wyjścia zrealizowane na RCA i dwa cyfrowe wyjścia – optyczne i koaksjalne. Przetwornik oparty został na chipie Wolfson DAC/ADC, który pracuje z maksymalnym próbkowaniem wynoszącym 192 kHz przy rozdzielczości 24 bit. Super DAC wymaga do działania komputera wyposażonego w port USB 2.0, a po podłączeniu do niego umożliwia odsłuchanie sesji nagraniowej w plenerze lub u klienta.

 

 

Na panelu wierzchnim prezentowanego konwertera umieszczony został duży potencjometr umożliwiający zmianę próbkowania. W górnej części obudowy mamy cyfrowe i analogowe wyjścia, w dolnej natomiast stereofoniczne, analogowe wejście na jack 1/8'' oraz dwa wyjścia słuchawkowe, a także przełączniki wyboru źródła i skierowania sygnału na słuchawki lub wyjście główne – cyfrowe lub analogowe.

Drugim z zaprezentowanych przetworników jest Micro DAC. Jest on wielkości pamięci przenośnej. Mimo niewielkich rozmiarów, znajdziemy na jego pokładzie wyjście słuchawkowe 1/8'' i cyfrowe gniazdo, również na jack 1/8''. Micro DAC, podobnie jak Super DAC, do działania wymaga komputera wyposażonego w port USB 2.0 i systemu operacyjnego Windows lub Mac OS X.


PRODUCENT: M-Audio - www.m-audio.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


M-Audio M40, M50

M-Audio jest jedną z najbardziej szanowanych firm w dziedzinie muzycznych interfejsów komputerowych, rozwiązań studyjnych, a także klawiatur i sterowników MIDI. M-Audio od dwudziestu siedmiu lat zaopatruje studia muzyczne na całym świecie w niezbędny sprzęt do rejestrowania, odsłuchu i obróbki dźwięku. W 2014 roku firma M-Audio wprowadziła na rynek słuchawki HDH50, natomiast w 2015 roku pojawiły się dwa nowe modele, które mamy przyjemność testować.

M-Audio MicroTrack 24/96PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)