Google Analytics
32
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > M-Audio CTRL49
22-08-2016

M-Audio CTRL49M-Audio zaprezentowało nową półważoną klawiaturę sterującą.

 

Nowa klawiatura sterująca została zaprojektowana z myślą o producentach, którzy chcą mieć skatalogowaną kolekcję wtyczek VST i pełną kontrolę nad mapowaniem i ustawianiem parametrów zarówno wtyczek, jak i DAW-a. Stanowi połączenie czterdziestodziewięcioklawiszowej półważonej klawiatury z aftertouchem, kolorowego wyświetlacza wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3'' i oprogramowania VIP 2.1 do zarządzania instrumentami wirtualnymi i efektami. Do regulacji i sterowania klawiatura CTRL49 została wyposażona w dziewięć suwaków, jedenaście wielokolorowych przełączników, osiem pokręteł 360° oraz osiem podświetlanych padów czułych na szybkość i siłę nacisku. Dzięki pięciopinowemu wejściu i wyjściu MIDI można do niej podłączyć takie urządzenia peryferyjne MIDI jak automaty perkusyjne, samplery, syntezatory i moduły brzmieniowe. Co więcej, pedał ekspresji i przedłużenia wybrzmiewania dźwięku daje dodatkową kontrolę podczas korzystania z DAW-a, VST i zewnętrznych urządzeń.

Zgodnie z niedawno wprowadzoną przez M-Audio polityką, zakładającą dostarczanie pełnych rozwiązań, a nie samego sprzętu, klawiatura została bogato wyposażona w oprogramowanie. W pakiecie znajdują się: Ableton Live Lite, AIR Creative FX Collection, AIR Vacuum Pro, AIR Loom, AIR Hybrid 3, AIR Xpand!2, AIR Velvet, AIR Transfuser I SONiVOX Eighty Eight Ensemble. Z takim zestawem można się skupić już tylko na tworzeniu.


PRODUCENT: M-Audio - www.m-audio.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


M-Audio M40, M50

M-Audio jest jedną z najbardziej szanowanych firm w dziedzinie muzycznych interfejsów komputerowych, rozwiązań studyjnych, a także klawiatur i sterowników MIDI. M-Audio od dwudziestu siedmiu lat zaopatruje studia muzyczne na całym świecie w niezbędny sprzęt do rejestrowania, odsłuchu i obróbki dźwięku. W 2014 roku firma M-Audio wprowadziła na rynek słuchawki HDH50, natomiast w 2015 roku pojawiły się dwa nowe modele, które mamy przyjemność testować.

M-Audio MicroTrack 24/96PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)