Google Analytics
28
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > M-Audio BX D3
21-06-2017

M-Audio BX D3 

Miksując w studiu, jesteśmy zdani nie tylko na własne doświadczenie, lecz również na monitory, które powinny przekazywać sygnał audio do naszych uszu w nieskazitelnej formie. M-Audio może nam to zapewnić.

 

BX D3 jest następcą serii D2 – monitorów, które zostały uznane na całym świecie za wyjątkowo precyzyjne. W najnowszej odsłonie znajdziemy dwa modele oparte na pięcio- i ośmiocalowym wooferze z kevlaru i kopułce z jedwabiu o średnicy 1,25 cala (BX8 D3) lub 1 cal (BX5 D3).

Monitory BX8 D3 pracują w paśmie 37 Hz – 22 kHz, a głośniki zasilają końcówki o mocy 80 W (woofer) i 70 W (tweeter). Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego to 114 dB, a czułość wejściowa to – 12 dBU. Monitory mogą przyjąć zarówno sygnał symetryczny i niesymetryczny. Oferują również szereg zabezpieczeń chroniących zarówno głośniki, jak i znajdującą się w nich elektronikę.

M-Audio wraz z BX8 D3 zaprezentowało model oparty na pięciocalowym wooferze, czyli BX5 D3. W przeciwieństwie do większego monitora, mniejszy gra w paśmie 52 Hz – 35 kHz; głośniki zasilają końcówki o mocy 60 (woofer) i 40 W (tweeter), a maksymalny SPL to 110 dB. Podobnie jak BX8 D3, tak i BX5 D3 oferuje nam szereg zabezpieczeń i pozwala wprowadzić zarówno sygnał symetryczny, jak i niesymetryczny.


PRODUCENT: M-Audio - www.m-audio.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


M-Audio M40, M50

M-Audio jest jedną z najbardziej szanowanych firm w dziedzinie muzycznych interfejsów komputerowych, rozwiązań studyjnych, a także klawiatur i sterowników MIDI. M-Audio od dwudziestu siedmiu lat zaopatruje studia muzyczne na całym świecie w niezbędny sprzęt do rejestrowania, odsłuchu i obróbki dźwięku. W 2014 roku firma M-Audio wprowadziła na rynek słuchawki HDH50, natomiast w 2015 roku pojawiły się dwa nowe modele, które mamy przyjemność testować.

M-Audio MicroTrack 24/96PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)