Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > JBL Pro 3 MkII
23-03-2018

JBL Pro 3 MkII 

JBL zaprezentował drugą generację monitorów z serii 3.

 

Monitory drugiej generacji zawierają falowód, który po raz pierwszy zastosowany został we flagowych monitorach M2 Master Reference Monitor. Zapewnia on szeroką scenę i precyzyjny odsłuch również poza osią. Monitory zawierają opatentowany tunel dla niskich częstotliwości oraz tkaninową kopułkę W nowej generacji JBL Pro udoskonalił głośnik niskotonowy, aby uzyskać jeszcze większą liniowość i zmniejszyć współczynnik zawartości harmonicznych względem wcześniejszych modeli. Zastosowanie ferrofluidów gwarantuje szybszą odpowiedź impulsową wysokich częstotliwości.

Na serię składają się dwa monitory: jeden oparty na wooferze 8 cali, drugi – 6 cali, a trzeci – 5 cali. Obydwa modele zawierają jednocalowy driver oraz napędzane są wzmacniaczem pracującym w klasie D. Na europejskim rynku nowa generacja serii 3 spodziewana jest latem.


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


JBL VMA 160

JBL VMA 160 to dobra propozycja dla niedużych obiektów użyteczności publicznej, obiektów sakralnych, restauracji, barów i sal konferencyjnych, gdzie z pewnością podoła postawionym przed nim zadaniom i stanie się niezawodnym punktem każdej instalacji.

JBL PRX 815W

Wyciągając głośniki PRX 815W z pudełka, nie miałem pojęcia o tym, jaka siła drzemie w technologii zawartej wewnątrz. Od teraz już głośnik to nie tylko ostatni punkt łańcucha, który tylko wypluwa to, co z bólem stworzyliśmy wcześniej, a kolejny etap kształtowania brzmienia, dopasowywania go do warunków otoczenia i ostatecznego szlifu miksu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)