Google Analytics
22
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > Icon VST
12-03-2018

Icon VST 

Icon zaprezentował nowy, w pełni mobilny interfejs audio.

 

Nowa generacja interfejsów Cube Nano otrzymały nowe przetworniki AD/DA, a także otrzymały dedykowane kontrolki odpowiedzialne za monitorowanie i korzystanie z przedwzmacniaczy mikrofonowych.  Tym samym rejestrowanie i odtwarzanie materiału audio jest o wiele przyjemniejsze i bardziej intuicyjne. W rzeczywistości wystarczy podłączyć interfejs audio do komputera, aby rozpocząć przygodę z rejestracją i miksowaniem muzyki w DAW. To jednak nie wszystko, ponieważ interfejs jest również kompatybilny z iOS, co oznacza, że współpracuje natywnie z iPadami i iPhonami. Rejestracja odbywa się z rozdzielczością 24 bit przy maksymalnym próbkowaniu wynoszącym aż 192 kHz. Do interfejsu producent dołącza również narzędzie ProDriver VST, do którego możemy wgrać wtyczki i dowolnie krosować sygnał między nimi.


PRODUCENT: Icon - www.icon-global.com

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Icon QCon Pro X

QCon Pro X jest kompatybilny ze wszystkimi DAW liczącymi się na rynku. Jego pancerna wręcz budowa gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele długich lat. Kontroler mimo nie wygórowanej ceny jest dobrze wyposażony i umożliwia rozbudowę liczby obsługiwanych kanałów w czasie rzeczywistym. Na rynku mamy wiele alternatyw. W praktyce jednak prezentowany ma wiele atutów, których brak konkurencji.

Icon U24

Icon U24 jest bardzo dobrą propozycją dla ludzi hobbystycznie i półprofesjonalnie zajmujących się produkcją nagrań lektorskich czy voiceoverów, a także prostych nagrań wokalno-instrumentalnych. Może być także wykorzystywany do prowadzenia i nagrywania audycji w radiach internetowych.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)