Google Analytics
64
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
DJ & Producent > IK Multimedia iLoud Micro Monitor
05-01-2017

IK Multimedia iLoud Micro Monitor 

Firma IK Multimedia zaprezentowała nowe monitory, które możemy zawsze zabrać ze sobą.

 

iLoud Micro Monitor to nowa propozycja ultrakompaktowych, odsłuchowych monitorów studyjnych firmy IK Multimedia. Wyjątkowa skuteczność i małe gabaryty sprawiają, że są idealnie przystosowane do miksowania śladów praktycznie w każdym miejscu. Dostarczają przy tym zdumiewająco dokładny, czysty i poprawny dźwięk. Każdy głośnik ma jedwabną kopułkę wysokotonową o średnicy 3/4 cala oraz głośnik niskotonowy z materiału kompozytowego o średnicy 3 cale i duży tunel bass reflex.

 

Dźwięk charakteryzuje się przyjemną górą, szczegółowym środkiem oraz solidnym dołem, jak na rozmiary obudowy. Charakterystyka częstotliwościowa prezentowanych monitorów mieści się w zakresie od 45 Hz do 22 kHz przy 10 dB spadku na krańcach pasma (lub 55 Hz – 20 kHz przy spadku 3 dB), natomiast maksymalny poziom ciśnienia akustycznego to 107 dB.

 

 

Monitory oferują nam analogowe, niesymetryczne wejścia zrealizowane na złączach RCA i jack 1/8 cala oraz cyfrowe, gdzie dźwięk z komputera przesyłany jest radiowo przez Bluetooth. Do tego na pokładzie iLoud Micro Monitor znajdziemy trzypasmową korekcję.


PRODUCENT: IK Multimedia - www.ikmultimedia.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)